N
N
N
S
S
S

NS Reklam olarak firmanızın tüm işlerinde kullanacağı ambalaj ve etiket tasarımlarını “sizlerden müşterinize giden bir mektup” edasıyla işliyor, kurumsal kimliğinize uygun kaliteli ve etkin tasarımla buluşturuyoruz. Çünkü bizler tanıtımda sektörün tüm trendlerini takip ediyor, üretiyoruz.

Ambalaj ve Etiket Tasarımı Nasıl Olmalı?

Logo Nasıl Olmalı
Elma İkonu

Kullanışlı Olmalı

Ambalaj ya da etiket tasarımlarında öncelikle hedef, üretici veyahut tüketici açısından kullanımı günlük hayatının içerisindeymiş izlenimi vermesidir. Çünkü Hayatin rutini içerinde yer almaya hazır ürünler beraberinde tutkuyu da getirir.

Logo Unutulmaz Olmalı İkonu

Çevreci Olmalı

Strateji ve üretim safhalarında çevreci hassasiyetlerle yaklaşılan, üzerinde tüm ciddi mesai harcanan değerler hep bir adım öndedir. Çevreci, doğa dostu tasarımlar da hem dünyaya bırakılan karbon ayak izlerini küçültür hem de gösterilen farkındalığın karşılığını kullanıcılar nezdinde katbekat verir.

Logo Kalıcı Olmalı İkonu

Ayırt Edilebilmeli

Ambalaj ve etiket tasarımlarında vurucu etki basitlik, sadelik ve kullanıcı odaklı olmasından geçer. Rakiplerinden ayrılma ve farklı bir noktada konumlanma ise tasarım ve üretim safhalarının ortak stratejiyle yürütülmesinden geçer.

Ambalaj ve Etiket Tasarım Süreci

Logo tasarim süreci

Sektör Analizi

Öncelikle sizlerden sektörünüzü, çalışma alanlarınızı, ihtiyaçlarınızı ve çalışma prensiplerinize dair misyon ve vizyonunuzu dinleriz. Sizleri ayrıntılı tanıyıp birinci elden dinledikten sonra sektör değerlendirmesi ve konumlandırma için detaylı analizler yaparız.

Tasarım Elemanlarının Belirlenmesi

Ambalaj ya da etiketin tek ürün ya da seri ürünlerde kullanım durumları gibi tasarımı direk etkileyen unsurları çıkartır; tasarımda yer alacak teknik ve kanuni yükümlülükleri sıralar, sizlerle paylaşarak onay alırız.

Sektöre ve Kurumsal Kimliğe Göre Tasarım

Ambalaj ya da etiket tasarımında iki önemli kriter göz önünde bulundurulmalı. Birincisi yapılacak çalışmanın sektörde yenilikçi görünerek sakil bir duruş yansıtmaması diğeri ise markanın kurum kültürünü idame ettirici öğelere yer vermesidir. Çünkü amaç ambalaj ya da etiketin marka kurum kültürüyle birlikte düşünülmesi ve algılanmasıdır. 

Ambalaj ve Etiket Tasarım Fiyatı

Logo tasarım Fiyatları

Ambalaj ve etiket Tasarım çalışmalarımız ile ilgili kusursuz hizmeti almak için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en geç bir iş günü içerisinde geri dönüş sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.
 

Ambalaj ve Etiket Tasarımı Örnekleri

Nurteks

Ambalaj ve Etiket Tasarımı

Nurteks

Nurteks'in çim halıları için hazırladığımız ambalaj ve etiket tasarımı

Künefis

Ambalaj Tasarımı

Künefis

Künefis için hazırladığımız ambalaj tasarımları

Çılgın Alışveriş

Kutu Tasarımı

Çılgın Alışveriş

E-ticaret sitesine özel hazırladığımız ambalaj,paketleme ve kutu tasarımları

Peksimet

Ambalaj ve Kutu Tasarımı

Peksimet

Peksimet İçin Hazırladığımız Birbirinden Güzel Ambalaj Tasarımları

Faturamatik

Ambalaj ve Promosyon Tasarımı

Faturamatik

Bayi toplantısına özel hazırlanan promosyon ürünler ve ambalaj

Moda Bahçesi

Kutu Tasarımı

Moda Bahçesi

Moda bahçesi için hazırladığımız kutu ambalaj tasarımı

Tüm Çalışmalar
Ara Soru Sor