N
N
N
S
S
S
NS Reklam olarak teknolojinin tüm dijital imkanlarının yanında basılı ajanda ve defter kullanımlarının iş hayatına kattığı önemi biliyor ve takip ediyoruz. Şık tasarımlı bir ajandanın, sürekli yanı başımızda taşınan defterlerin, markanızın bilirliği için kattığı değeri biliyoruz. Çünkü bizler akılda kalıcı, sürdürülebilir tasarımlar yapıyor, markanızı geleceğe taşıyoruz. 

Ajanda ve Defter Tasarımı Süreçleri

Sektör Analizi

Hedef kitlenizi sizler için araştırıyor ve ajanda, defter, bloknot gibi promosyon ürünlerinden hangisinin sizin için verimli olabileceğini belirliyoruz. Masa başında ve yoğun toplantı planlamaları ile çalışan markalar için farklı tasarım stratejileri belirlerken sürekli not alarak çalışan markalar için daha farklı stratejiler belirliyoruz. Çizim ve endüstriyel alanda hizmet veren markalar için ise çok daha farklı stratejilerin işlemesi gerektiğine inanıyoruz.

Ajanda veya Defter Tasarımı

Ajanda ve defterin kullanım amaçları ve yapılarında farklılıklar en direkt olarak tasarımları etkiler. Ajandalarda günlük, haftalık ve aylık takvimler yer alırken, defterler ise bu bölüm yerine not alanının en geniş kullanımı hedeflenir. Ajanda ve defter tasarımlarındaki en önemli kısım ise şirketinizin ya da markanızın ürün ve hizmetlerini anlatan, belli sayfa aralıklarıyla tekrar eden ilan sayfalarınızdır.

İçeriklerin Hazırlanması

Defter veya ajanda iç sayfa tasarımlarında yer almasını istediğiniz içerikler hazır ise son kontrollerimizi yapar, görüşlerimizi sunarız. Kullanılacak metin içeriği hazır değil ise ilave bir çalışma yapar, tasarımla beraber kullanılacak metinleri oluşturabiliriz.

Baskıya Hazırlık

Son olarak hazırlanan defter ve ajanda iç sayfa tasarımını baskıya uygun hale getirir ve kontrol için ozalit baskısını sizlerle paylaşırız. Onayınız ile birlikte çalışmalarımızın matbaa baskısına geçeriz.

Ajanda ve Defter Tasarım Fiyatı

Firmanız ya da markanızın ajanda veya defter tasarımlarında fiyat çalışmalarımızı detaylandırıp şirketiniz için en uygun fiyat teklifimizi hazırlayarak sizlere sunabiliriz. Ajanda veya defter tasarım çalışmalarımız ile ilgili kusursuz hizmeti almak için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en geç bir iş günü içerisinde geri dönüş sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Ajanda ve Defter Tasarımı Örnekleri

KMC Grup Otomasyon

Dosyalık, Föy ve Defter Tasarımı

KMC Grup Otomasyon

KMC Grup'un Katılacağı Fuar için Hazırladığımız; Dosyalık Tasarımı, Föy Tasarımı, Defter ve Kalem Tasarımı

Yapıchem

Promosyon Ürün Tasarımları

Yapıchem

Yapıchem için Yeni Yıla Hazırladığımız Promosyon Ürün Tasarımları

Tüm Çalışmalar
Ara Soru Sor